نتایج جستجو برای عبارت :

شربتی برای تنظیم ضربان قلب

انشای بسیار زیبای یکی از دوستام، حتما بخونیدش!
مستی به وقت نیمه شب
درست در تکاپو برای یافتنی اوجی دردناک برای این سری که گرمای پرواز بر فراز نوشته را بال بزند و بعد در نقطه ای که انتظارش را ندارید با ترس سقوط آشنا کند.

ادامه مطلب
ضربان قلب، واحدی برای اندازه گیری شدت فعالیت قلب است. این واحد به صورت تپش در دقیقه (bpm) محاسبه می‌شود. ریتم طبیعی ضربان قلب، بین ۶۰ تا ۱۰۰ تپش در دقیقه است.
ورزش هوازی منظم، باعث خواهد شد تا قلب شما قوی شده و بتواند در هر بار انقباض، خون بیشتری پمپاژ کند، بنابراین ضربان قلب شما برای انجام کار همیشگی‌اش کاهش پیدا خواهد کرد.
عمل جراحی گذاشتن باتری قلب, تعداد ضربان قلب
کودکان، نوجوانان و بزرگسالان همگی می‌توانند از باطری قلب استفاده کنند
وقتی تعداد ضربان قلب بشدت کاهش یابد برای جلوگیری از به خطر افتادن جان بیمار قلبی، راهی بجز کار گذاشتن باتری یا دستگاه ضربان‌ساز وجود نخواهد داشت.
قلب در حالت طبیعی، هر دقیقه حدود 60 تا 100 ضربان دارد که به وسیله یک گره سینوسی دهلیزی در قلب تولید می‌شود. حال اگر به دلایلی این گره سینوسی اختلال پیدا کند 
یا در مسیر امواج الکتریکی
هنگام ورزش کردن، ضربان قلب افزایش می‌یابد. شاید زمانی‌که برای رسیدن به تناسب اندام، تمرینات ورزشی در باشگاه ورزشی انجام می‌دهید، به قلب‌تان فشار زیادی وارد نشود. با وجود این، برای اینکه اکسیژن و انرژی بیشتری به اعضای بدن‌تان برسد، باید ضربان قلب‌تان افزایش پیدا کند. ورزش کردن باعث بیشتر شدن ضربان قلب می‌شود. به ضربان قلب در حین ورزش کردن، ضربان قلب هدف گفته می‌شود. به مرور زمان، تعداد ضربان قلب هدف کاهش پیدا می‌کند. این یعنی، قلب برای
چرا قلبمان کند می‌زند؟
برخی
اختلالات متابولیک می‌توانند موجب ضربان قلب آهسته شوند. کم‌کاری تیروئید
یکی از شایع‌ترین نمونه‌هاست که در آن غده تیروئید به میزان کافی
هورمون‌های تیروئید را ترشح نمی‌کند.

ضربان قلب با توجه به سطح فعالیت فرد تغییر خواهد کرد. طی یک فعالیت جسمانی
شدید، قلب سریع‌تر و سخت‌تر عمل پمپاژ را انجام می‌دهد، از این رو ضربان
آن افزایش می‌یابد.ضربان قلب انسان به طور کلی با افزایش سن
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.
دانلود آهنگ شاد افشین قلبم میزنه بوم بوم
دانلود آهنگ قلبم میزنه بوم بوم میثم ابراهیمی
اهنگ بوم بوم میزنه دلم وای
اهنگ بوم بوم میزنه قلب من
بوم بوم ضربان قلبم
اهنگ بوم بوم ضربان قلبم
دانلود آهنگ بوم بوم ضربان قلبم
قلبم بوم بوم
بالا بردن ضربان قلب اولین قسمت یک گرم کردن بوده و می تواند هر فعالیتی باشد که باعث افزایش تدریجی ضربان قلب شود. تند راه رفتن مثال خوبی است چرا که نیاز به هیچگونه تجهیزاتی نداشته و میتوان با سرعت خیلی کم شروع کرده و به تدریج افزایش داد. از مثال های خوب دیگر دوچرخه سواری و پریدن می باشد.

ادامه مطلب
شروع تنیستنیس، ورزشی اینتروال (Interval، مشتمل بر نوسانات ضربان قلب) و پلی متریک (Polymetric، دارای دم و بازدم عضلانی) است و برای حفظ تناسب اندام و تفریح بسیار مناسب می باشد. استفاده از ذهن و نیاز به قدرت تصمیم گیری در ضربان قلب بالا، از ویژگیهای اجتناب ناپذیر تنیس است. تنیس نیز مانند سایر ورزشهای راکتی، باعث افزایش تمرکز بازیکن و شادابی او می شود. مراحل یادگیری تنیس به شرح زیر است:
ادامه مطلب
Artist: Strannik | Music Name: Pulse | Genre: Downtempo/Ambient | Released: 2012 | Album: Intuition | Strannik - Pulse
هنرمند: استراننیک | نام موزیک: نبض-ضربان قلب | سبک: امبینت و چیل اوت | تاریخ انتشار: 2012 | ملیت: روسیه
دانلود آهنگ بی کلام (استراننیک) Strannik با نام (نبض-ضربان قلب) Pulse
ادامه مطلب
ضربان قلب تعداد دفعات تپش قلب در یک دقیقه است. قلب یک ارگان عضلانی در مرکز قفسه سینه است. هنگام ضربان قلب، قلب خون حاوی اکسیژن و مواد مغذی را در اطراف بدن پمپ می کند و مواد زائد و اضافی را از اندام پس می گیرد.
یک قلب سالم برای هر کاری که بدن انجام می دهد ، مقدار کافی خون را تأمین می کند. به عنوان مثال ، هنگام ترس و شوکه شدن به‌طور خودکار در بدن‌تان آدرِنالین ترشح خواهد شد. آدرنالین، هورمونی است که باعث افزایش ضربان قلب می‌شود. در نتیجه، به اکسی
تنظیم ضربان قلب
عده‌ای از پژوهشگران و محققان روسی در طی یکی از آزمایشات به افرادی که به فیبریلاسیون دهلیزی مبتلا هستند به دهلیز قلبشان بوتاکس تزریق  کردند، قصد محققان از انجام این تحقیق بر اساس این بود که ضربان قلب توسط بوتاکس آرام می‌شود و قلب را در پمپاژ کردن خون به بدن فعال‌تر می‌کند.
 و در پایان این محققان از نتیجه آزمایش خود دریافتند که بوتاکس و تزریق آن در تنطیم ضربان قلب افرادی که دچار فیبریلاسیون دهلیزی‌اند تاثیرات کارآمدی داشت
شش روز است که تهرانم و فقط دو بار از خانه‌ی مادرم بیرون رفته‌ام؛ یک بار برای رفتن به استادیوم و بار دیگر برای دیدن یک دوست وبلاگی. در صورتی که حداقل به پنج نفر دیگر وعده‌ی دیدار داده بودم. خسته‌ام. چند هفته‌ی اختیار مدام کرخت بوده‌ام. خوابم می‌آید. از زندگی یکنواخت خسته شده‌ام. دیشب که با مهرداد توی بازار تعطیل و خیابان‌های خلوت تهران قدم می‌زدیم حالم خوب بود. برای اولین بار گوشفیل خوردم. موقع خوابیدن دلم می‌خواست که روی حس خوبم تافت بز
ضربان قلب بالا
تپش قلب باعث ادامه حیات می شود ولی اگر تپش و ضربان قلب بالا احساس شد نشانه خوبی به حساب نمی آید. احساس تپش قلب که مثل کوبیدن قفسه سینه است احساس ترس در فرد ایجاد می کند.

تپش قلب
در شرایطی که فرد دچار ضربان قلب بالا (Heart palpitations) می شود احساس می کند قلبش سریع، لرزان و یا کوبنده می زند. عواملی مثل استرس و اضطراب، ورزش، سیگار کشیدن، مصرف کافئین، مصرف دارو یا در موارد خاص بعضی از انواع بیماری ها می تواند باعث بروز  ضربان قلب بالا شود.
تعداد دفعات ضربان قلب در هر دقیقه را نبض
یا ضربان قلب می گویند. ضربان قلب نرمال هر فرد با فرد دیگر متفاوت است، اما میزان
طبیعی آن در افراد بزرگسال، بین 60 الی 100 بار در هر دقیقه است.ضربان قلب طبیعی هر
فرد، بستگی به عوامل مختلفی از قبیل سن، اندازه بدن، وضعیت قلب، مصرف دارو و اینکه
فرد در حالت نشسته یا در حال دویدن است، دارد. علاوه بر این، احساسات مانند: هیجان
زدگی و ترسیدن نیز می‌توانند موجب افزایش ضربان قلب شوند.
مهم‌تر از همه اینکه سلامتی و تن
آنجا که حقیقت چهره‌ی لطف و خنده‌های خود می‌نمایاند و آنجا که حقیقت چهره‌ی قهر و خموشی. در هنگامه‌های تبدیل، در کوره‌های گداز، در راهروهای تطهیر.. چه بسیاران که بروند، چه اندکان که بمانند.
ضربان آبی حقیقت،ضربان سرخ حقیقت.
حلمی | کتاب لامکان
گروهی از پزشکان ژاپنی تایید کرده اند که مصرف آب گرم ناشتا، 100٪ در حل برخی از مشکلات  موثر است مانند:   1 میگرن 2 فشار خون بالا 3 فشار خون پایین 4 درد مفاصل 5 افزایش ضربان قلب و کاهش ضربان قلب 6 صرع 7 افزایش کلسترول 8 سرفه 9 ناراحتی های بدن 10 درد گلو 11 آسم 12 سرفه
13 انسداد رگها 14 بیماری مربوط به رحم و ادرار 15 مشکلات معده 16 اشتها نادرست 17 همچنین تمام بیماری های مربوط به چشم، گوش و گلو.
18 سردرد

* نحوه استفاده از آب گرم صبح زود بیدار شوید و حدود 2 ل
پولیش و واکس 3 اکستریم هایبریدنت سوناکس : 

پودر اکسید آلومینیومی بسیار ریز باعث رفع نور Verkratzungen ، لایه های خشک شده و صاف شدن رنگ می شود.
براق عمیق و براق ، ترمیم و ترمیم شدید رنگ کارایی دارد.
مناسب برای بدنه
براق کننده، محافظت کننده، پولیش کاری،تشکیل لایه‌ای با دوام بر روی رنگ خودرو

شناسه محصول : 202200
یکی بود یکی نبود ، زیرِ گنبدِ کبود
اونکه عاشقش بودم ، اما عاشقم نبود
یکی بود که الآن نیست ، میدونم نگران نیست
اما من حالم بده ، توو قلبم ضربان نیست
رفتی و تنهایی یقمو گرفت
دنیا شاید ازت حقمو گرفت
نیستی و هیچ چیزی خوشحالم نمیکنه
صفر ضربدر هر چی بشه بازم میشه صفر
نردبون بودم که واست پله شدم
حالا برگشتی میگی که ازت زلّه شدم
تقصیرِ منه پَر و بالت دادم
پریدن بلد نبودی خودم یادت دادم
یکی بود یکی نبود ، زیرِ گنبدِ کبود
اونکه عاشقش بودم ، اما عاشقم نبو

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
زمان شنیدن صدای قلب جنین در سونوگرافی
زمان شنیدن صدای قلب جنین در سونوگرافی از هفته ششم بارداری به بعد است. البته ممکن است به دلیل وجود چربی شکمی، نفوذ ناپذیری دیواره رحم و یا تخمین نادرست سن بارداری، صدای قلب جنین در اولین سونوگرافی شنیده نشود.

ستاره | سرویس مادر و کودک - شنیدن ضربان قلب نوزاد برای اولین بار لحظه‌ای فراموش نشدنی و مهیج برای پدر و مادر است. لحظه‌ای که آنها از وجود فرزند دلبندشان در رحم مادر اطمینان حاصل می‌کنند. اما زمان
پیش از هر چیزی باید پزشک شما را به معاینه کردن بپردازد.
مسئله‌های در ارتباط با سلامت قلب شوخی نمی باشد.استرس و سلامت قلب
ولی برخی اوقات پس از اینکه دکتر خیال شما را از سالم بودن قلب راحت کرد.
معمولا این فکر به سر شما خطور می کند که نکند دکتر به اشتباه پرداخته باشد.
استرس هم بهتر شدن شرایط قلب شما را بدتر خواهد کرد .
     ویزیت کردن پزشک به تنهایی نمی تواند شما را به آرام کردن بپردازد.    اگر از مشکل تپش قلب خود رنج می برید .    با فعالیت‌های زیر
•در صورت بروز اختلال در عمل سیستم هدایتی قلب استفاده از ضربان سار مصنوعی یا پیس میکر ضرورت می یابد .
•این دستگاه ها از طریق تولید ایمپا لس به کمک ژنراتور مولد نبض و هدایت آن از طریق سیستم الکترود پیس میکر ، حفره مورد نظر را تحریک و سبب شروع پتانسیل عمل در سلول ها میو کارد می گردد .
پیس میکر از یک قسمت ژنراتور یا مولد ایمپالس الکتریکی (نبض) تشکیل شده است . ژنراتور مخزن توسط ایمپالس الکتریکی است که نیروی آن را باطری فراهم می کند . ژنراتور نبض انوا
بیدار شدم و ساعت را نگاه کردم. 6 دقیقه به 3 بعد از ظهر بود!!! یک بار ساعت 9 صبح بیدار شدم و دوباره خوابم برد. روی سمت چپ خوابیده بودم و طوری سرم درد گرفته بود که مرگ را به آن درد ترجیح می‌دادم. خودم را جمع و جور کردم. مادرم وسایلش را برداشته و رفته بود لنگرود عیادت مادربزرگم. درب بالکن را باز کردم تا هوایم عوض شوم. «مطمئنی گرمته یا باز ضربان قلبت بالاست و داری خفه میشی؟؟» نبضم را گرفتم. ضربان قلبم بالا بود. قرصم را خوردم. یوتوب را باز کردم و اجرای زند
مسئله‌های در ارتباط با سلامت قلب شوخی نمی باشد.
استرس و سلامت قلبولی برخی اوقات پس از اینکه دکتر خیال شما را از سالم بودن قلب راحت کرد.
 ویزیت کردن پزشک به تنهایی نمی تواند شما را به آرام کردن بپردازد.اگر از مشکل تپش قلب خود رنج می برید .با فعالیت‌های زیر از تبدیل شد
سنکوپ یا غش کردن چیست؟

سنکوپ چیست؟ سنکوپ، اصطلاحی است که در علم
پزشکی به از حال رفتن و غش کردن فرد گفته می‌شود. باید توجه داشت که منظور
از غش کردن به هیچ‌عنوان تشنج کردن مانند آنچه در بیماران مبتلا به صرع
دیده می‌شود، نیست. معمولا پس از غش کردن، فرد بلافاصله حالت عادی خود را
باز می‌یابد. سنکوپ بسیار شایع بوده و از هر 3 نفر حداقل یک نفر در طول
زندگی خود با این پدیده روبرو می‌شود. در اغلب موارد بروز این پدیده اهمیت
چندانی نداشته و نگ
بررسی‌های جدید نشان داده است که ورزش کردن قبل از خواب بر ضربان قلب و سیکل خواب تاثیر منفی می‌گذارد.به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، بررسی‌های جدید نشان داده است که ورزش کردن اگر بسیار دیر وقت باشد و کمتر از سه ساعت با زمان خواب فاصله داشته باشد تاثیر منفی بر سلامت می‌گذارد.ورزش کردن دیر وقت سیکل خواب را خراب می‌کند و بر سبک زندگی تاثیر منفی می‌گذارد.ورزش دیر وقت بر ضربان قلب نیز تاثیر می‌گذارد و تاثیرات منفی آن بیشتر از تاثیرات مثبت

آموزش تنفس مصنوعی

تنفس مصنوعی دهان به دهان
تنفس مصنوعی به کلیه اعمالی گفته می‌شود که باعث رساندن اکسیژن به مصدوم می‌شود تا تنفس طبیعی وی دوباره برقرار گردد.

بدن می‌تواند مدت 6-4 دقیقه بدون اکسیژن بماند. بنابراین اگر قلب بایستد، یعنی خونی که حامل اکسیژن برای سلولهاست از جریان بیافتد، امدادگر برای برگرداندن ضربان قلب بطور متوسط 5 دقیقه فرضت دارد و حدود 60 ثانیه بعد از ایست قلب، تنفس نیز قطع می‌شود. اگر قلب کار کند ولی تنفس قطع شده باش

علائم پرکاری تیروئید

ترشح زیاد هورمون‌های تترا یدوتیرونین (T4) و تری یدوتیرونین (T3) می‌تواند باعث افزایش متابولیسم بدن شود. به این حالت پرکاری متابولیسم گفته می‌شود و علائمی همچون افزایش ضربان قلب، فشار خون بالا و لرزش دست دارد. همچنین ممکن است فرد زیاد عرق کند و نتواند گرمای زیاد را تحمل کند. پرکاری تیروئید، تغییرات حرکات روده، کاهش وزن و نامنظم شدن چرخه‌ی عادت ماهانه در زنان را به دنبال دارد.
خود غده‌ی تیروئید هم می‌تواند به‌صورت
استرس و سلامت قلبولی برخی اوقات پس از اینکه دکتر خیال شما را از سالم بودن قلب راحت کرد.
 ویزیت کردن پزشک به تنهایی نمی تواند شما را به آرام کردن بپردازد.اگر از مشکل تپش قلب خود رنج می برید .با فعالیت‌های زیر از تبدیل شد
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.شایدبرایش دنیاجوردیگری معنی پیدامینمو
لب مطلب رو مولانا میگه همیشه, بقیه ش بازی با کلماته : 

دلتنگم و دیدار تو درمان است .... 

+ میگفت : کلا یعنی مثلا دلم برات تنگ شده! دل که تنگ نمیشه . اصلا منظورش چیه ؟ 
میگم : معلممون سر زنگ زیست میگفت قلب در حالت های مختلف فرق میکنه شکلش. وقتی عاشق میشی قرمز ترین و پرانرژی ترین حالت قلب رو داریم که با هیچ قرصی نمیشه بهش رسید, تو این حالت ضربان قلب بالاست و حس زندگی به فرد دست میده .
وقتی ناراحتی های خیلی زیادی داری و میشه گفت شباهت هایی به افسردگی -
شاید باورتان نشود اما محققان به این نتیجه رسیده‌اند که گریه کردن می‌تواند به حفظ سلامتی شما کمک کند.
برای بررسی این موضوع، ۲۰۰ نفر داوطلب به تماشای یک فیلم غم‌انگیز یا احساسی پرداختند و سپس دست‌هایشان را در آب سرد قرار دادند.
کسانی که در طول تماشای فیلم اشک ریخته‌بودند، حین این آزمایش، ضربان قلب آرام و منظمی داشتند، درحالی که دیگران دچار تپش قلب نامنظم می‌شدند.
علاوه بر این، کسانی که گریه کرده بودند، حس می‌کردند که قبل شروع اشک ریختن،
چرا که باعث می‌شود عضلات ما را سفت و در عین حال انعطاف‌پذیر می‌کند.
هنگامی که ما می‌خندیم، ضربان قلب و سطح فشار خون‌مان افزایش می‌یابد و
خیلی زود پس از آن دوباره کاهش می‌یابد. خنده همچنین برای سالمندان و افراد
بیمار مفید است، زیرا به اندازه‌ی ۳۲۰۰ متر راه رفتن ارزش دارد.
عطسه…..یکی از واکنش های بدن که ممکن است در طول روز زیاد برایمان اتفاق بیفتد،اما بی تفاوت از کنار آن میگذریم.در این بخش میخواهیم حقایق جالب درمورد عطسه کردن را بگوییم که شاید تابحال نمیدانستید.

در خواب اتفاق نمی افتد

در طول خواب عمیق تمامی ماهیچه‌های بدن به جز آن‌هایی که چشم را کنترل می‌کنند از کار می‌افتند و نمی توانند وظیفه اصلی خود را انجام دهند.این مورد شامل ماهیچه‌هایی که باید برای شروع عطسه منبسط و منقبض شوند نیز می‌شود.
با چشما
چنانچه در سونوگرافی دیده شود که بندناف دور گردن جنین پیچیده شده است، در تمام طول زایمان طبیعی از ابتدای شروع دردهای زایمانی تا زمانیکه نوزاد متولد میگردد، ضربان قلب جنین دقیق و با فواصل کوتاه، ازطریق دستگاه‌ مانیتورینگ مورد بررسی قرار گیرد. در حالی که بهبود تکنیک‌های اولتراسونوگرافی امکان تشخیص آن را قبل از تولد فراهم کرده است و در صورت تشخیص سونوگرافیک پیچ خوردگی بند ناف کنترل دقیق و نیز در صورت امکان، مانیتورینگ مداوم جنین الزامی
حدیث جابری:
چند خطی از خاطرات ناگفته ی جمیله.... 
تیک تاک ... تیک تاک... صدای ضربان قلبم با صدای گذر سنگینِ زمان باهم در می آمیزد تا لحظاتِ پر از استرس زندگی ام را رقم بزند.
باصدای در از جا می پرم....
+جمیله جان... عزیزِمادر... چقدر ماه شدی... ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله... جانِ مادر! چادرت رو سر کن مهمونا منتظرن. 
ادامه مطلب
سلام 
من اهل نفرین کردنو این حرفا نیسم
مثلا بگم اللهی فلان بشی ...
ولی وقتی کسی دل منو بشکنه(مثل امشب)
هی خدا رو جلو چشام میبینمو بهش میگم:
خدا ،دیدی این یکی بندت با من چیکار کرد.دیدی رفیق؟
و نفس عمیق میکشمو ضربان قلبم ریتپش یه لحظه یه جور دیگه میشه.
امشب فقط میگم خدایا خودت منو از شر این قضاوت ها رهاکن.
#التماس به خدا
پاهام جون نداشتن. دوباره سر انگشتام قندیل بسته بود. از درون میلرزیدم. هدفونو برداشتم و سرسری به مامان گفتم که میرم روی پشت بوم تا هوا بخورم. شماره رو گرفتم و گوشی از توی دستای عرق کرده ام سر خورد. تا صدای بله گفتنش رو شنیدم، خودم رو معرفی کردم و زمان ندادم که بخواد تعجب یا چاق سلامتی کنه..
چشمام رو بستم و بی توجه به ضربان قلبم همه چیو پشت سر هم گفتم. اینکه چطور جمله ها رو پشت سر هم قطار میکردم رو نمیدونم فقط میدونم خودمو یه جایی میون خاکای روی پشت

توضیحات محصول

کد محصول: 1EW144
وزن محصول: 2.790 گرم

این نیم ست بسیار زیبا با طرح "ضربان قلب"، یک هدیه مناسب برای کسانیست که دوستشان دارید.
وزن این محصول 2.790 گرم بوده و به دلیل طراحی ساده و زیبایی که دارد مناسب استفاده روزانه است.
شما می توانید این محصول را به صورت حضوری- غیر حضوری یا نقدی - اقساطی خریداری کنید.
مشاهده قیمت و خرید نیم ست طرح ضربان قلب

شاید مطالب زیر برایتان جالب باشد:
بهترین پیشنهادها برای کادو ولنتاین
مراقبت از حلقه نامزدی با چ
وقتی فشار روانی خیلی زیاد بشه ... از همه جهت فکرت مشغول باشه ... فشار خونت میشه مثل من و میره ۱۴ رو ۱۰ ! ضربان قلبت مثل من از ۱۰۰ پایین نمیاد! سر کلاس اصلا نمیتونی تمرکز‌کنی و گوش بدی! 
تو این شرایط حتی حضور گنگ آدم ها هم استرس زاست! چه برسه به فکر یک لحظه نبودن یا بی خبری ازشون! 
چی بنویسم که همه چیز تو همین ۲ خط بالاست ... 
+ همه این استرس ها برام شیرینه !!!

“به خدا ساده ترین شعرِ منی … می فهمی ؟”بهترین فرصت عاشق شدنی … می فهمی ؟
به چمنزار جهان جز تو نروییده گلیگل زیبای میان چمنی … می فهمی ؟
مژده ی روشن وصلی و دلم با تو خوش استمستی باده و جام کهنی … می فهمی ؟
و برای من دور از وطن خانه به دوشنبض خوب ضربان وطنی … می فهمی ؟
نتوان از تو نوشت از تو سرود از تو گذشتخارج از مطلب و حرف و سخنی … می فهمی ؟
شاعر این غزل از چشم تو ویران شده استکه برایش بت سیمین بدنی … می فهمی ؟
دیشب دقیقا نمیدونم چ اتفاقی در مغزم رخ داد، ک در یک اقدام انقلابی یهو پی‌ام دادم ب یکی از کراشام! در اون لحظه مطمعن بودم ک دیگ کراش چندانی روش ندارم و ازش گذر کردم. اما صبح ک بیدار شدم و گوشیمو چک کردم دیدم پی‌امم رو دیده و جواب داده. در همون لحظه ضربان قلبم رفته بود بالا و هی با خودم تکرار میکردم اوه شت اوه شت اوه شت! و ب این نتیجه رسیدم ک بله... من همچنان روش کراش دارم! بعد از گذشت ۶ سال!
یک دستگاه ضربان ساز قلب یک دستگاه کوچک با باتری است. این دستگاه
حسگر دارد که زمانی که ضربان قلب شما بی نظم و یا خیلی آهسته است
را تشخیص می دهد. این یک سیگنال به قلب شما می فرستد که سرعت
ضربان قلب شما را به حالت استاندارد برگرداند.
شرح ضربان ساز قلب
پیس میکرها گیرنده های جدیدتر وزنی به اندازه ۱ اونس (۲۸ گرم) دارند.
اکثر دستگاههای ضربان ساز دو بخش دارند:
ژنراتور که شامل باتری و اطلاعاتی برای کنترل ضربان قلب است.
هدایت کننده ها که منجر به ایجاد سی
عود روشن کرده بودم. نیم ساعت از نوشتن پست قبلی نگذشته بود که حس کردم سرم گنگ شده. توی چشم چپم حس عجیبی داشتم. خسته بودم، خیلی خسته. رفتم که بخوابم. احساس خفگی داشتم. حسی شبیه گزگز کردن از وسط شکمم شروع کرد آمد به بالا. ضربان قلبم عجیب شده بود. قبلا این حس را تجربه کرده بودم؛ حسی شبیه مردن. رفتم سر پنجره تا هوایی تازه نفس بکشم. دست‌هایم را گذاشتم روی پنجره و سرم را گذاشتم روی دستم و چشم‌هایم را بستم. خودم را دلداری می‌دادم که چیزی نیست. بعد از چند
گاندو رو دیدیم
لذت بردیم
احساس غرور کردیم
به بچه های اطلاعات احسنت وفتیم و براشون دعا کردیم
ضربان قلبمون خیلی جاها رفت بالا 
اندازه یه سکانس استرس داشتیم
ماها فقط تماشاچی بودیم ولی جوون های اطلاعاتی و سرباز های گمنام شب و روزشون و گذاشتن برای پرونده های ضد جاسوسی
اونوقت دولت انقددددرررر راحت گند میزنه به همه چیز!!!
متنفرم از این دولت
وقتی دعوت سید جواد به چالش "نامه ای به گذشته" را خواندم،دقیقا داشتم در وسط گود،با گذشته کشتی می گرفتم،ضربان قلبم،چند برابر شده بود،ماهیچه های صورتم منقبض بودند، دستانم می لرزید و خلاصه بدجوری در منجلابِ دعوا با گذشته گیر کرده بودم...
ادامه مطلب
به این دلیل 3 ساعت قبل از خواب ورزش نکنید

بررسی‌های جدید:   نشان داده است که ورزش کردن قبل از خواب بر ضربان قلب و سیکل خواب تاثیر منفی می‌گذارد.به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، بررسی‌های جدید نشان داده است که ورزش کردن اگر بسیار دیر وقت باشد و کمتر از سه ساعت با زمان خواب فاصله داشته باشد تاثیر منفی بر سلامت می‌گذارد.ورزش کردن دیر وقت سیکل خواب را خراب می‌کند و بر سبک زندگی تاثیر منفی می‌گذارد.ورزش دیر وقت بر ضربان قلب نیز تاثیر می‌گ
چگونه شب‌ها زود و راحت بخوابیم؟
بی‌خوابی شبانه یا دیر به خواب رفتن اختلالی است که برای برخی افراد گاه‌به‌گاه رخ می‌دهد اما ممکن است برای عده‌ای به یک تجربه آزاردهنده تبدیل‌ شود. بیشتر اوقات منشأ اصلی بی‌خوابی‌ها فکر و خیال، استرس و اضطراب است اما معمولاً افراد به اشتباه راه‌حل اصلی را مصرف داروهای خواب‌آور می‌دانند، در حالی که با عوارض جانبی همراه است که ممکن است مشکلات دیگری را هم برای فرد به وجود آورد، در این مطلب چند روش‌ طبیعی
از اینکه جنگِ گرم ، کِی میشود تمام
چندین هزار ، آدمِ بی باک ، در حذر اند
گفتند - قلب شما ضربان دارد - اینچنین
امواج سهمگینِ نفس ها در خطر اند
ماهی نمیشود ز آب گلالود گرفت
چون ماهیان تمام جهان ها در سفر اند
چیزی به دست نمی آورند معنویات
چون آیه های تمدن دنیا در گذر اند
صحبت درون - قالبِ جنگ - آزاد است
سرمایه های فکری دنیا  در هدر اند
در این جهان ، به دنبال وعده نباش
- در انجمن ، همه هم قول و هم نظر اند...
تپش قلب می‌تواند به عوامل گوناگونی بستگی داشته باشد و یک عامل تنها دلیل بروز آن نیست. در این قسمت برخی از مهم‌ترین عوامل تپش را به صورت یکجا برای شما لیست کردیم تا بتوانید در میان این رفتارها علت تپش خودتان را کشف کنید. این علت‌ها بدون هیچ بررسی روی مهم یا غیر مهم بودن عوامل لیست شده‌اند و تشخیص میزان اهمیت آن با پزشک شما است.
استرس اصلی‌ترین علت تپش قلب
کم‌آبی
کمبود پتاسیم
قند خون پایین
کافئین زیاد، مصرف الکل
مصرف نیکوتین زیاد
ورزش‌های

یه بار از حاله خوبم بنویسم
بنویسم ک وقتی دیدمش ضربان قلبم رفت بالا
قلبم اومد دهنم
بنویسم ک برا اولین بار برا خندیدنایه ینفر ضعف کردم
تو اون تاریکی چشم تو چشم شدیم
فقط ک حیف ک تاریک بود 
شاید اینا نشانه های عاشق شدنه
هرچی باشه دوس دارم این لحظه هارو
این روزایه من حالروز یه دختر14 سالس ک ک وقتی بهش هم فک میکنم قلبم خودشو میکشه :)
دستبند شیائومی می بند Xiaomi Mi Band 3
نسل جدید دستبند سلامتی هوشمند شیائومی یعنی خرید  می بند 3
(Mi Band 3) نسب به مدل پیشین ارتقا یافته است. صفحه نمایش بزرگ تر با
ابعاد 0.78 اینچ و لمسی OLED از بارزترین بروز رسانی های دستبند شیائومی می
بند 3 Xiaomi Mi Band 3 است.
از دیگر ویژگی های جدید دستبند می بند 3 (Mi Band 3) خواندن پیام ها,
پاسخ گویی به تماس و  پیش بینی هواشناسی است. همانند مدل پیشین, Mi Band 3
دارای سنسور ضربان قلب, گام شمار و کنترل فعالیت های بدنی است.
باتری می بند 3 ن
یک دستگاه ضربان ساز قلب یک دستگاه کوچک با باتری است. این دستگاه
حسگر دارد که زمانی که ضربان قلب شما بی نظم و یا خیلی آهسته است
را تشخیص می دهد. این یک سیگنال به قلب شما می فرستد که سرعت
ضربان قلب شما را به حالت استاندارد برگرداند.
شرح ضربان ساز قلب
پیس میکرها گیرنده های جدیدتر وزنی به اندازه ۱ اونس (۲۸ گرم) دارند.
اکثر دستگاههای ضربان ساز دو بخش دارند:
ژنراتور که شامل باتری و اطلاعاتی برای کنترل ضربان قلب است.
هدایت کننده ها که منجر به ایجاد سی
نمیدانی برای این لحظه که بپذیری روزی ببینمت چقدر انتظار کشیده ام و چه اشک شوقی در چشمانم حلقه شده ضربان تند قلبم را نمیتوانم آرام کنم واقعا این تو هستی که اینطور بازخوردی ازت دارم میبینم باورم نمیشه
خدایا خیلی خوبی
مرسی بهم برگردوندیش
کی کجا بیایم عمرم عشق نازنینم
کاش در یکی از همین روزها که بی تابت میشوم و سر از ایستگاه بی آر تی که برگشتنی به منزل سوار میشوی ببینمت، نمیدانم مرا ببینی میشناسی ام، نمی دانم ببینمت میشناسمت، مهم نیست، مهم این
چند خطی از خاطرات ناگفته ی جمیله.... 
تیک تاک ... تیک تاک... صدای ضربان قلبم با صدای گذر سنگینِ زمان باهم در می آمیزد تا لحظاتِ پر از استرس زندگی ام را رقم بزند.
باصدای در از جا می پرم....+جمیله جان...  جانِ دلم! چادرت رو سر کن مهمونا منتظرن. _ااااام... چششششم مامان.+سفید بخت بشی گل دخترم چادرم را که تحفه ای باارزش از سفر اربعینت بود، سر میکنم و آرام و باوقار باذکرِ زیرلبِ یازهرا"سلام الله علیها " به دنبال مادر راه می افتم... .
ادامه مطلب
یه شب مریم ازم دلخور بود.
به مامان گفتم چای بریزم باهم بخوریم؟ 
گفت چای از دست کسی بگیرم که مریم ناراحت کرده؟
بعد از مامان بابا و حتی وقتی بودن ضربان قلبم مریم بود و هست.
هانیه امروز پرسید فاطمه کی رو تو دنیا اندازه مریمتون دوست داری؟
خیلی فکر کردم...خیلی ها. کسی یادم نیومد. 
شما رشته های اتصال من و شیرینی های جهان هستید. ممنون که با وجودتون 
جهان رو به محل قابل اسکانی تبدیل میکنید.
قلب انسان به طور متوسط حدود 70 بار در دقیقه می تپد. قلب انسان بین دو شش در بدن قرار دارد و به گونه ای قرار گرفته است که رأس آن متمایل به سمت چپ و پایین قرارمی گیرد. هر ضربان قلب حدود هشت دهم ثانیه زمان مبخواهد که این زمان شامل 0/1 ثانیه انقباض دهلیزها، 0/3 ثانیه انقباض بطن ها و 0/4 ثانیه استراحت قلب می باشد.

ادامه مطلب
همیشه یه چیزهایی هستن که از کنکور مهم ترن؛ مثل تب ٣٨، لرز، درد عضلانی، سرفه ی خشک و عطسه... مثل خانواده، مثل عزیزترین فرد زندگی یه آدم...
شوخی شوخی گفت اولین بیمار کرونایی ای که دیدم رو بغل میکنم تا شهید راه سلامت بشم، سهمیه بگیری، به آرزوت برسی...
جدی جدی تب داره، سرفه های خشکش گوش هام رو خراش میده و صدای عطسه های متوالیش ضربان قلبم رو بالا میبره...
و من؟ نشرالگوی زیست پیش دو، روی میزم هست و دارم تست قارچ میزنم، این منِ خودخواهِ مغرورِ پرتوقعِ حر
تشخیص ضربان قلب با استفاده از سیگنال ECG و تبدیل ویولت نوع فایل : شبیه سازی متلب (M فایل ) گزارش شبیه سازی و مقاله در فایل ورد (9 صفحه ) Electrocardiogram (ECG) is the P-QRS-T wave, representing the cardiac function. The information concealed in the ECG signal is useful in detecting the disease afflicting the heart. It is very difficult to identifythe subtle changes in the ECG in time and frequency domains. The Discrete Wavelet Transform (DWT) canprovide good time and frequency resolutions and is able to decipher the hidden complexities in the ECG.I ...دریافت فایل
ای که جز خانه تو خلوت ما نیست که نیستهر چه گشتیم دراین میکده جا نیست که نیستمن که جز نام تو نامی نشنیدم بی شکجز صدای تو در این دهر صدا نیست که نیستکاسه ای اشک و دو جرعه نفسی با یادتشهر ما را به جزاین آب و هوا نیست که نیستصبح در شهرتو یک مشت گدا آمد و شبهرچه گشتیم ندیدیم، گدا نیست که نیستبسکه اخبار غدیرت همه جا پیچیده استخبری جز خبرت هیچ کجا نیست که نیستبر جهاز شتران حرف پیمبر این بوددست بالاتراز این دست خدا نیست که نیستآنکه محمود صدا کرده صدا ب
در صورت مشاهده یک یا چند مورد از علائم زیر در خود یا آشنایان سریع به پزشک مراجعه کنید
تورم در یکی از اندام ها
درد در بازو یا پا
رگه های قرمز بر روی پوست
درد قفسه سینه
تنگی نفس یا افزایش ضربان قلب
توجه کنید در صورت بی اعتنایی به علائم و نشانه های فوق امکان بروز حملات قلبی و حتی سکته های قلبی و مغزی وجود دارد.
ساعت پلار
یکی از مجموعه های ساعت های مچی با کیفیت و  دارای قیمت مناسب ساعت پلار می باشد.
کمپانی پلار از سال 1977 تاکنون در مانیتور ضربان قلب و نوآوری های فناوری پیشرو بوده است .
این کمپانی با ترکیبی از تخصص در ورزش ، فیزیولوژی و الکترونیک ، همراه با درک عمیق از نیازهای مشتری فعالیت می کند.
ساعت پلار به شما کمک میکند تا تحت نظر آموزش خود قرار بگیرید.
کمپانی polar در راستای بهبود عملکرد ورزشی یک ورزشکار، کمک به مدیریت وزن و همچنین کمک به زندگی سال
داد زد دنبالم نیاین، موندیم‌بیرون از بیمارستان، تنها رفت تو،چند دقیقه بعد زنگ زدم گفت باید چکاپ انجام بدن، سی تی اسکن، ریه، خون، سرفه زد قطع کرد. زنگ زدم گفت چهل دقیقه دیگه. چهل دقیقه می تابیدم و با سه چهار متر فاصله خانم جوانی هم می تابید، بابا کنار ماشین بود کسی آن طرف با فاصله ایستاده بود می گفت:" حالا خودش میاد بیرون." 
بعد چهل دقیقه اومد بیرون رنگ پریده بود ولی بیرون بود و همین طور که زیر لب می گفت:" منفی" خیره شده بود به زنی که با سه چهار مت
دانلود پاورپوینت پیس میکر - 15 اسلاید
•در صورت بروز اختلال در عمل سیستم هدایتی قلب استفاده از ضربان سار مصنوعی یا پیس میکر ضرورت می یابد .
•این دستگاه ها از طریق تولید ایمپا لس به کمک ژنراتور مولد نبض و هدایت آن از طریق سیستم الکترود پیس میکر ، حفره مورد نظر را تحریک و سبب شروع پتانسیل عمل در سلول ها میو کارد می گردد .

جهت دانلود کلیک کنید
ناس یانسوار یک ماده مخدر گیاهی واعتیاد آور است،که از برگ تنباکو ساخته میشود،اثر سر خوشی آور وحالت بی خیالی که به انسان دست میدهد،بخاطرمیزان بالای نیکوتین در آن است،آهک بکار رفته در ناس باعث سوزاندن وآسیب وعفونت بافت لثه ودهان میشود،ناس حدود ۲۵ سال قبل توسط مهاجران افغانی،هندی وپاکستانی وارد ایران شد.ضررهای ناس:۱.مثل سایر مواد مخدر توهم زا است،۲.ایجاد اختلال رفتاری در فرد،۳.افزایش ضربان قلب ۴.اختلال درخواب،۵.نارسایی کلیوی،۶.ایجاد بیمار
عوارض مصرف هروئین
همانطور که در کمپتو گفته شد، عوارض مصرف هروئین را می‌توان به دو دسته کلی عوارض کوتاه‌مدت و عوارض بلندمدت تقسیم کرد. از جمله عوارض کوتاه مدت مصرف هروئین، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
احساس رخوت سستی اندام‌ها
احساس خارش شدید
کاهش اشتها
آبریزش از بینی و چشم‌ها
اضطراب و نگرانی
کاهش سرعت تنفس
کاهش ضربان قلب
خواب‌آلودگی
اختلال در حافظه
تهوع و استفراغ
به چه می‌اندیشی!
نگرانی بیجاست...
عشق اینجا
و‎ ‎خدا هم اینجاست،
لحظه‌ها را دریاب
زندگی در فردا
نه، همین امروز است!

+++++++++++++++++++++++++++++++
اس ام اس های عاشقانه و زیبا

یك زن
برای زیبا ماندن
به دوستت دارم های
مردی نیاز دارد
كه هرروز آرام
در گوشش زمزمه كند

+++++++++++++++++++++++++++++++
اس ام اس های عاشقانه کوتاه

وقتی انسان‌ها همدیگر را دوست داشته باشند، همدیگر را می‌بخشند. اما وقتی دائما مجبور به این کار شوند، از دوست داشتن دست برمی‌دارند...!

++++++++++++++++++++
اولین نکته در مورد تاثیر استرس بر قلب این است که داشتن استرس بیش از حد، برای سلامت قلب شما بسیار بد است. اگر اغلب استرس دارید و نمی توانید به خوبی آن را کنترل کنید، بیشتر احتمال دارد که دچار بیماری قلبی، فشار خون بالا، درد قفسه‌ سینه، یا ضربان قلب نامنظم شوید.

در ادامه به بررسی تمام جانبه تاثیرات استرس و نگرانی بر سلامت قلب انسان می پردازیم. 
ادامه مطلب
این روزها نوشیدنی های انرژی زا به‌ویژه در میان نوجوانان و جوانان محبوبیت بسیاری دارد. باوجود این، براساس یک کارآزمایی بالینی (یکی از انواع مطالعات پزشکی که بر روی جمعیت‌های انسانی انجام می‌شود) مصرف این نوشیدنی‌ها اختلالاتی در ریتم ضربان قلب و فشار خون ایجاد می‌کند.

ادامه مطلب
همه با دوستانشان آمده بودند. فقط من بودم که تنها بود. دور هم می‌گفتند و می‌خندیدند. قطار ایستاد. رفتیم سرویس بهداشتی. خواستم بروم تا چیزی بخرم و بخورم. قطار رفت. چهره‌های غریبه و آشنا می‌دیدم. مردی از روبه‌رو، رنگ موهایش تیره بود و از پشت، روشن. با هر زحمتی که بود خودم را به قطار رساندم. آمدم سوار شوم که قطار رفت. باز هم جا ماندم. توی خواب هم از زندگی جا می‌مانم.

پ.ن: داشتم ظرف می‌شستم و به شرایط فعلی فکر می‌کردم. دیدم که ضربان قلبم رفته با
بهم نگاه کرد... تو خوشگلترین وضعیت ممکن بود 
لعنتی خواستنی تر از هر موقع بود 
اما نمیخواستمش 
وااات؟؟؟ من چه مرگمه؟ من ؟؟؟
من کسی ام که تو سلف دانشگاه... عمو ته دیگی رو می‌شناخت... همیشه عین بچه اردک می افتاد دنبالش و اون میگفت اینقدر نخور عروسیت بارون میاد 
منی که همه جور کلکی سوار می‌کرد که سهمش از اون خوشمزه بیشترین باشه... غذا دونفره رو تو قابلمه شش نفره می‌پخت که ته دیگش بیشتر بشه... چرا امروز هیچ حسی نداشتم؟ اصن ضربان قلبم نه تنها تند نمیزد
دستامو روی گوشام میزارم تا صداشون رو نشنوم ولی بطور ناخودآگاهی همه ی صداها واضح تر میشن و صداهای اضافی پنکه و یخچال متکه مکانیکی بیرون حذف میشن،صدای بحث کردنشون بلند میشه واضح میشه و میپیچه تو گوشم میپیچه توی مغزم می خوره به همه ی جمجمه ام...سرم گیج میره دنیا شروع میکنه به تپیدن انضباض و انبساط همه ی رنگا انقدر قاطی میشن تا همه جا رو پر میکنن همه جا داره تاریک و روشن میشه-فضای ضربان دارِ سیاه و سفید-سرم سنگین میشه انگار که خوبم میاد ، دلم میخا
فواید تنیس
به اعتقاد متخصصان، تنیس از پنج نظر روی سلامتی انسان تاثیر زیادی دارد:
1. تاثیر بازی تنیس بر سلامت قلب و عروقبیورن بورگ به درستی تنیس را «ورزشی پر از هزاران مسابقه دو» تعریف کرد. حرکات سریع ناهوازی که ورزش تنیس طلب می کند، چربی را سوزانده، ضربان قلب را افزایش داده و مصرف انرژی را افزایش می‌دهد. یک بازی تنیس معمولی می تواند یک تا دو ساعت به طول بیانجامد که برای بهبود حداکثری سلامت قلب و عروق و کاهش ریسک بیماری‌های قلبی و سکته ضروری ا
قلب انسان در هر دقیقه بین ۶۰ تا ۱۰۰ ضربان دارد که ریزمغذی ها و اکسیژن را از طریق عروق خونی به اندام ها می رساند. حتی چند ثانیه اختلال درعملکرد آن به سرعت در اندام های مختلف تاثیر می گذارد و باعث مرگ سلول و آسیب های جبران ناپذیر می شود.
ادامه مطلب
به عمل پایین آوردن درجه‌ی حرارت بدن پس از یک جلسه‌ی تمرینی شدید، سرد کردن گفته می‌شود. عمل سرد کردن بعد از ورزش، به صورت کند کردن تدریجی سطح فعالیت انجام می‌گیرد.
سرد کردن بدن پس از ورزش، به دلایل مختلفی همچون کاهش تدریجی ضربان قلب، کاهش درد عضلات پس از اتمام ورزش و افزایش گردش خون به منظور رساندن اکسیژن و مواد مغذی به عضلات و سلول‌ها صورت می‌پذیرد؛ و همچون گرم کردن، جزئی حیاتی از برنامه‌ی ورزشی شما را تشکیل می‌دهد.
بیماری قلبی در دوران بارداری
زنان باردار در برابر انواع بیماری هایی که می تواند جان آن ها و فرزندانشان را تهدید کند، آسیب پذیر هستند. بارداری می تواند سیستم قلبی و گردش خون مادر را تحت تأثیر قرار دهد و ممکن است خطرات جدی برای زایمان و عوارض طولانی مدت جدی برای مادر ایجاد کند.
قلب یک زن باردار باید دو برابر تلاش کند تا خون را در بدن خود و هم چنین جنین به گردش درآورد. حتی مادران سالم نیز ممکن است  در دوران بارداری مشکلات قلبی را تجربه کنند.
زایما
هفته ها گذشته است و دیگر ضربان قلبم روی هزار نیست. شاید انرژی را برای سر و سامان دادن به زندگیم ذخیره می کنم، نمی دانم. اینکه می دانم این کلمات و این خطوط قرار است منتشر شود، نا امنی ای را به قلبم تزریق می کند که تازه نیست اما مقابلش می ایستم و تایپ کردن را ادامه می دهم. *دستانش روی صفحه کیبورد بی حرکت می ماند* از اول شروع می کنم. هفته ها گذشته است و دیگر قلبم تند نمی زند. * بک اسپیس را فشار داده ام. چیزی از آن کلمات باقی نمانده. دلم نمی آید این پست را
به کلینیک خدا رفتم تا چکاپ همیشگی ام را انجام دهم. فهمیدم که بیمارم …
خدا فشار خونم را گرفت، معلوم شد که لطافتم پایین آمده...
زمانی که دمای بدنم را سنجید، دماسنج 40 درجه اضطراب نشان داد...
آزمایش ضربان قلب نشان داد که به چندین گذرگاه عشق نیاز دارم، تنهایی سرخرگهایم را مسدود کرده بود …
و آنها دیگر نمی توانستند به قلب خالی ام خون برسانند.
به بخش ارتوپدی رفتم. چون دیگر نمی توانستم با دوستانم باشم و آنها را در آغوش بگیرم.
بر اثر حسادت زمین خورده بودم
مراحل ثبت شرکت سهامی عام
گام اول:     تأسیس شرکت
گام دوم:     اظهارنامه تأسیس شرکت
گام سوم:   تهیه طرح اعلامیه پذیره نویسی
گام چهارم:  امضای ورقه تعهد سهم
گام پنجم:    تشکیل سرمایه
گام ششم:  تخصیص سهام
گام هفتم:   ایجاد شرکت
قدم آخر:     ثبت شرکت پس از تشکیل
موسسه ی غیر تجاری چیست؟
هر گاه چند شریک بخواهند برای فعالیت غیر تجاری خود نظیر فعالیتهای خدماتی و مشاوره ای شرکتی را ثبت کنند. باید به عنوان موسسه غیر تجاری به ثبت برسانند.
در واقع موسسات غیر
برخی از نوزادان زودرس و بیمار ممکن است برای ۱۵ تا ۲۰ ثانیه یا بیشتر نفس نکشند. این قطع شدن تنفس را آپنه می‌نامند. آپنه ممکن است با ضربان قلب ضعیف که برادی‌کاری یا کندتپشی نامیده می‌شود، همراه باشد. نوزادنی که در بخش مراقبت‌های ویژه هستند، به طور مداوم برای آپنه و برادی‌کاردی تحت مراقبت و بررسی خواهند بود. متخصص ممکن است تصمیم بگیرد که به نوزاد دارو بدهد یا از تجهیزاتی مثل دستگاه‌های تولید فشار مثبت راه هوایی استفاده کند.
برای توی مینویسمبله، خود خودت. همان جوهر. همان که آدم‌ها نمیفهمندش. من میفهمم. میدانم.من فروغ چشمان تو را میشناسم. پشت صدای بلندت، ضربان نازک قلبت را میشناسم. خنده‌های تو حتما به معنای خنده‌ی چشمانت نیست. من خنده‌های قلبت را میشناسم. تو همان آشنای دوری که دیر دیدمت. ای تو که دلت به وسعت دریاست، به کوچکی قرص ماه از روی زمین و به نازکی ساقه‌ی گندمی در تابستان. با توام.‌ تویی که بوی تلخ تنهایی‌های دنجم را میدهی. و رنگ دوست داشتن‌هایت تاریک است
بچه که بودم هر موقع کار اشتباهی میکردم 
از ترس دعوا شدن 
میرفتم زیر پتو میخوابیدم 
ادای خوابیدن بود ولی بعدش واقعا خوابم میبرد 
روز بعدش که از خواب بیدار میشدم 
هم بقیه یادشون رفته بود هم خودم
دیگه کسی کارم نداشت 
الان که بزرگ شدم 
هر موقع که کار اشتباهی میکنم 
مثل بچگیام
میرم زیر پتو که بخوابم 
که یادم بره چیکار کردم‌
ولی خوابی در کار نیست 
ذهنم شروع میکنه به حرف زدن
هی حرف میزنه حرف میزنه حرف میزنه
به مرز انفجار که میرسم
دما بدنم رفته بال
پیش از آنکه چشم ها مرزی برای حضور «او» پیدا کنند،
وقتی «او» با کلام و قلم خود تصویر می شد،
هر صبح، خورشید که سر بر می آورد، گویی که جانی در جانش می دمید. 
گرمی روشن پرتوهای «او» به نقطه نقطه ی وجودش می تابید. 
آبی که به سر و رو می زد، باران نرم بوسه های «او» بود.
پنجره را هم که می گشود، عطر شیرین «او» پیچیده در خنکای نسیم، می وزید و هوایش را تازه می کرد. 
پرنده ها آیینه اش می شدند، به سرودن و پریدن و گردیدن. 
از در که بیرون می زد و راهی می شد «او» ضرب
تپش قلب را با این گیاهان درمان کنیدتپش قلب را هر فردی در شرایط خاصی از زندگی تجربه کرده است، اما در بعضی از افراد، به یک مشکل همیشگی تبدیل شده است.
قلب به صورت عادی بین 60 تا 100 بار در دقیقه می زند. اگر ضربان قلب به کمتر از 60 یا بیشتر از 100 برسد، به آن تپش قلب می گویند. گیاهان دارویی بسیاری وجود دارند که
می توان به کمک آنها تپش قلب را کنترل کرد. در ادامه با این گیاهان دارویی آشنا می شویم.

ادامه مطلب
آیا شما به زایمان در آب فکر می کنید؟ در مورد مزایا و مضرات ناشی از زایمان در آب، اینکه چه باید بپوشید و چه گزینه های تسکین دردی دارد را در این بخش مهم از نکات زایمان و بارداری در نمناک برای شما آورده ایم.زایمان درآب معمولا در وان آب گرم انجام میشود و تمام مراحل یک زایمان طبیعی، مثل کنترل ضربان قلب جنین و بررسی شرایط مادر، در آن انجام خواهد شد. زایمان در آب یک زایمان طبیعی است که ضمن درد کمتر نیازی به داروهای بی حسی ندارد.
آهنگ زیبا و شنیدنی ♪ عشق ♪ با صدای ♪ علی ارشدی ♪ را به صورت آنلاین از رسانه ♥ گیتار موزیک ♥ گوش کنید و با بالاترین کیفیت به همراه متن ترانه دانلود کنید.

دنیای من تویی زیبای دیدنی♪ ♥‿♥ ♪دنیای من بمون تو واسم خود منی♪ ♥‿♥ ♪حالا که پیش منی چرا ساکت میشی♪ ♥‿♥ ♪زود بیا تو بغلم نگران چی میشی♪ ♥‿♥ ♪عشق یعنی منو تو یعنی آرامش من♪ ♥‿♥ ♪عشق وابستگی نیست عشق یعنی تو و من♪ ♥‿♥ ♪عشق دستای توعه وقتی تو دست منی♪ ♥‿♥ ♪ضربان قلب من نباشی
تفاوت سنکوپ با ایست قلبی چیست؟

یک متخصص قلب و
عروق گفت: سنکوپ یکی از بیماری‌های سیستم خودکار بدن است که بیمار بعد از
افتادن به زمین، سریعاً به هوش می‌آید و بدن فعالیت خود را ادامه می‌دهد.
ادامه مطلب
آهنگ زیبا و شنیدنی ♪ عشق ♪ با صدای ♪ علی ارشدی ♪ را به صورت آنلاین از رسانه ♥ گیتار موزیک ♥ گوش کنید و با بالاترین کیفیت به همراه متن ترانه دانلود کنید.

دنیای من تویی زیبای دیدنی♪ ♥‿♥ ♪دنیای من بمون تو واسم خود منی♪ ♥‿♥ ♪حالا که پیش منی چرا ساکت میشی♪ ♥‿♥ ♪زود بیا تو بغلم نگران چی میشی♪ ♥‿♥ ♪عشق یعنی منو تو یعنی آرامش من♪ ♥‿♥ ♪عشق وابستگی نیست عشق یعنی تو و من♪ ♥‿♥ ♪عشق دستای توعه وقتی تو دست منی♪ ♥‿♥ ♪ضربان قلب من نباشی

کاش تکنولوژی اونقدر پیشرفت میکرد که از پشت وبلاگ لحن همدیگرو بفهمیم! نمیدونم لحن این پست رو چجوری براتون بازگو کنم! تصور کنید من خیره شدم به یجا! به ظاهر تو فکرم! ولی دارم با شما صحبت میکنم! آروووم و از ته دل! عمیــق! خسته! مثل این! (اگه میخواید حالتمو ببینید اینو ببینید!)
من خیلی عوض شدم! ذهنیت و فکرم خیلی با قبل فرق کرده! قبل که میگم! منظورم چند سال اخیره! چه اتفاقای عجیبی افتااد! عجـــیب! واقعا عجیب! پسری که از تاریکی و تنهایی میترسید! حالا تو تار
بید گیاهی پرخاصیت و طبع آن سرد و تر است که خواصی مشابه آسپیرین دارد؛ برای درمان سردرد می‌توانید برگ تازه ی درخت بید را کوبیده و ضماد آن را مانند حنا بر سر بگذارید یا  اگر برگ تازه ی درخت بید در دسترس نبود با عرق بید سر را بشویید.برای از بین بردن بوی بد دهان و عفونت‌های آن کافی است پوکه درخت بید (فوت فوته) را ساییده و صبح و شب دهان را با آن مسواک بزنید؛ برای از بین بردن جوش‌های ناحیه دهان و زبان باید جوهر تباشیر را با عرق بید ترکیب و روزی سه مرتب
دوست دارم بنویسم.
از همه چیز.
انگار نوشتنه که به ذهنم نظم میده.
ولی نه برنامه ای دارم و نه برنامه ای میریزم.
تصمیم گرفتم تا 15 ماه رمضون تو کانالم حرف نزنم تا ببینم حرف نزدن چجوریاست.
شاید اصلا دلیلی شد هر شب بیام و اینجا بنویسم، ها؟!
به هر حال میخوام ببینم طعم ننوشتن و حرف نزدن های مدام توی کانال چجوریاست...
دارم کتاب خودت باش دختر رو میخونم و حس میکنم دارم ازش چیزهایی یاد میگیرم.
امروز بعد از دو ماه و چند روز دارم میرم سرکار و قراره رییسم باهام صح
یک محقق و پژوهشگر طب سنتی گفت: موثرترین سبزیجات برای مقابله با مشکلات قلبی؛ ترخون است.

به گزارش : حیدر عظمایی، محقق و پژوهشگر طب سنتی اظهار کرد: قلب یکی از اجزای اصلی دستگاه گردش خون در انسان‌هاست و با ضربان‌های خود خون را در رگ‌ها جاری می‌سازد. وظیفه قلب رساندن اکسیژن سالم به همه قسمت‌ها و خارج کردن اکسید کربن به خصوص از مغز خواهد بود.
ادامه مطلب
دانلود فیلم The Incredible Hulk با لینک مستقیم
ژانر: اکشن ، علمی-تخیلی ، هیجانی
محصول کشور : آمریکا
کیفیت: 720p BRip و 1080p Brip
سال تولید: 2008
خلاصه داستان: دکتر بروس بنر بخاطر تماس اشتباهی با اشعه گاما، هرگاه که ضربان قلبش بالا میرود، تبدیل به یک غول سبز خشمگین می شود. در همین حال یک سرباز نیز از همین تکنولوژی استفاده می کند تا با او مقابله کند.
ادامه مطلب
در میان مخدرها ، مخدری که وابستگی جسمانی زیادی در مصرف کننده ایجاد می کند، تریاک است. ترک اعتیاد به تریاک با آشفتگی، سردرگمی، و دردهای مختلف جسمانی همراه است که همین امر سبب در تنگنا قرار گرفتن فرد در زمان ترک اعتیاد می شود.3 چالش اصلی در ترک اعتیاد به تریاکفرد مصرف کننده در زمان ترک اعتیاد به تریاک با سه چالش بزرگ روبرو می‌شود که عبارت‌اند از :-چالش اول در ترک تریاک، خماری است. خماری  حالاتی مانند درد در بدن، تعریق شدید ، ضربان قلب بالا، نگر
خیلی وقتها درونمون پر میشه از #خاطرات گذشته ؛ یهو حس میکنی تو چند ثانیه و چند دقیقه ، چند سال از عمرتو ، شیرین و تلخ و زشت و زیبا ، داری میبینی!
نه!
دیدن نه ... انگار الان تو همون لحظه قرار گرفتی و داری تجربه میکنی! به ضربان قلبت ، به گرمی نفس هات و حتی به خنده ای که روی لبات میشینه توجه میکنی و با تلخی از کنارش عبور میکنی... خاطره بعدی ... خاطره بعدی... همشون مثل عکس های یک آلبوم سیاه سفید مرور میشه و میرسه به الان ! به جایی که هستی! به ظاهرت ... به باطنت ...
حمایت از جمله چین
کمپین حمایت از سازنده جمله چین و روند ساخت
امروز در روند ساخت جمله چین به نتایجی رسیده ایم که ارزشمند هستند و نشان دهنده قدرت برنامه نویسی ایرانی است . با اینکه تماما انگلیسی می باشد اما ایرانی های فارسی زبان در زمینه برنامه نویسی پیشتازند . امیدوارم در این شرایطی که هم باید بیکدیگر کمک کنیم نرم افزار جمله چین من به شما کمک کرده باشد . امیدوار باشید که در نسخه های بعدی این نرم افزار شامل تحولات بسیاری می شود . من خودم به شخصه

با رعایت بهداشت دام ها می توان از تلفات ناشی از مرگ و میر بین گوسفندان جلوگیری کرد و گوشت سالم و بهداشتی در اختیار مردم قرار می دهد .
اگر بتوانیم امور بهداشتی دام ها را به خوبی رعایت کنیم می توانیم به سلامت فرد و جامعه را کمک کنیم زیرا طبق زنجیره غذایی همه به هم وابسته هستند .
هرچه محل نگهداری از گوسفندان تمیز و بهداشتی باشد و دام ها تحت نظر دامپزشکان قرار گیرند به همان مقدار مقاومت دام ها در مقابل بیماری ها افزایش می یابد و مرگ و میر در بین دام
چرا بعد از عطسه الحمدلله میگوییم ؟!
علت گفتن الحمدلله بعد از عطسه اینست که ضربان قلب در هنگام عطسه متوقف میشود و سرعت عطسه 100کیلومتر در ساعت است و اگر به شدت عطسه کردی ممکن است استخوانی از استخوان هایت بشکند و اگر سعی کنی جلو عطسه را بگیری باعث میشود خون در گردن و سر برگردد و سپس باعث مرگ شود و اگر در هنگام عطسه چشم هایت را باز بگذاری ممکن است از حدقه بیرون بیاید!و برای آگاهی در هنگام عطسه همه دستگاههای تنفسی و گوارشی و ادراری از کار می ایستد و
روش درمانی برای مسمومیت های غذایی
در صورتی که شکم‌درد را همراه با تب، اسهال تیره یا مدفوع خونی، استفراغ خونی، علایم کم‌آبی بدن 
(مانند خشکی دهان، کاهش ادرار، سرگیجه، خستگی، افزایش ضربان قلب یا تندی تنفس) تجربه می‌کنید، بدون اتلاف وقت به بیمارستان یا دیگر مراکز درمانی بروید.

ادامه مطلب
وقتی دکترت بهت میگه گریه برای تو سم هستش
بعد میری وبلاگش با چشمهایی اشکبار کامنت مینویسی میری تلگرامش التماسش میکنی که همینقدر ازش برات مونده ازت نگیره 
خوب میشه همین که ضربان قلبت دوباره میریزه به هم، خوب میشه همین که نفس تنگیت دوباره تشدید میشه
مریضی، وقتی میدونی سودی نداره بازم سعی میکنی بهش ثابت کنی از صمیم قلب دوستش داری
وقتی برای عشقت ارزش قائل نیست چی رو میخوای ثابت کنی
اما واقعا قلب من اینحرفا سرش میشه، نه نمیشه
وقتی نیست دنیا برام
بچه های گل توی خونه! سلامی به گرمای دست هایتان! 
شاید باورتان نشود ولی در اثر همان دو ماه وبلاگ نویسی مدام، حملات پنیکم برگشته! حالا من با همه وجود دوستدارم بلاگر باشم. حرف دارم برای زدن و دروغ چرا، هرچند هم پست هایم دری وری و پوچ، من دوستشان داشتم! من با همه وجود دوستدارم بلاگر باشم و نمیتوانم! چون از اضطراب خفه میشوم. خوش به حالتان که میتوانید بلاگر باشید. ببخشید که با صفحات حذف شده وبلاگ های من مواجه میشوید. 
باور بفرمایید اینکه نصفه شب در ا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها